Szkolenia stacjonarne
Serpentyny w tle
Background

ZOSTAŃ GWIAZDĄ BIZNESU!

Szkolenia
stacjonarne

Skorzystaj z rat lub dofinansowania

Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

-5%

Drugie szkolenie

-10%

trzecie szkolenie

-15%

czwarte szkolenie

Szkolenie

Masterclass Trenera

Szkolenie przeznaczone dla osób prowadzących kursy z zakresu różnego typu działalności. Przygotowuje do stworzenia perfekcyjnego kursu, wskazuje najważniejsze aspekty prawne, formalne, a także te dotyczące autoprezentacji i pracy głosem. Dużą część szkolenia stanowią zagadnienia pedagogiczne w nauczaniu dorosłych.

ilość dni

4

ilość godzin

32

inwestycja

7900 PLN NETTO

Szkolenie

Company Essentials

Szkolenie przeznaczone dla osób, które planują otworzyć własną firmę – samodzielnie lub zatrudniając pracowników. Porusza wszystkie zagadnienia, które są istotne dla funkcjonowania biznesu – od wymogów formalnych i prawnych poprzez wystrój lokalu aż po kompetencje miękkie. Doskonale sprawdzi się również, jeśli już prowadzisz firmę, ale nie czujesz się pewnie.

ilość dni

4

ilość godzin

32

inwestycja

7900 PLN NETTO

Szkolenie

Sales Master

Bardzo zaawansowane szkolenie z nowoczesnych technik sprzedaży i budowania długotrwałych relacji, a także radzenia sobie z najtrudniejszymi sytuacjami z klientami. Szkolenie przeznaczone jest tylko dla mocno zmotywowanych osób, chcących zwiększyć swoje dochody i gotowych na wprowadzenie radykalnych zmian!

ilość dni

4

ilość godzin

32

inwestycja

7900 PLN NETTO

Szkolenie

Personal Brand Masterclass

To szkolenie to klucz do zbudowania silnej marki osobistej w nowoczesnym biznesie. Zrozumienie i rozwijanie własnej marki to nie tylko charyzma, ale przede wszystkim kluczowe kompetencje w świecie biznesu. Na tym szkoleniu poznasz metody, dzięki którym zdobędziesz autorytet wśród klientów, nauczysz się skutecznie występować publicznie oraz odkryjesz sekrety, które odróżniają rzemieślnika od eksperta. W trakcie szkolenia przewidziane są praktyczne warsztaty.

ilość dni

4

ilość godzin

32

inwestycja

7900 PLN NETTO

Szkolenie

Marketing Master

Szkolenie stanowiące kompletny przewodnik po nowoczesnym marketingu. Uwzględnia tworzenie reklam i budowanie świadomości marki nie tylko w social mediach, ale także poprzez inne formy przekazu. Podczas szkolenia szeroko omawiane są również aspekty prawne występujące w reklamach.

ilość dni

4

ilość godzin

32

inwestycja

7900 PLN NETTO

Odbierz bezpłatny e-book!

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami.
na początek odbierz bezpłatny e-book!