Zapis do newslettera - Aneta Mildiani
Serpentyny w tle
Background

Zostań gwiazdą biznesu!

Zapis do
newslettera

Odbierz
bezpłatny e-book!

Stres? W świecie przedsiębiorczości jest on niemal nieodłączny. Ale czy wiesz, że możesz nie tylko radzić sobie ze stresem, ale także wykorzystać go na swoją korzyść?

Zdrowe podejście do stresu to fundament sukcesu w biznesie. Niekontrolowany stres może być przeszkodą, ale oswojony staje się Twoim sprzymierzeńcem. W tym 63-stronicowym e-booku odkryjesz sekrety zarządzania stresem, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję i osiągnąć zamierzony sukces.

Nie pozwól, by stres stał się barierą w Twojej drodze do sukcesu i zacznij przekształcać stres w siłę napędową Twojego biznesu! Zacznij działać skuteczniej i żyć spokojniej. Czekają na Ciebie wartościowe wskazówki, które odmienią Twoje podejście do stresu.

Zapisuję się do newslettera i odbieram e-book!

Czego dowiesz się z e-booka
Stress OFF?

  1. Jaki stres działa negatywnie, a jaki pozytywnie?
  2. Jaka jest rola diety i aktywności fizycznej w zarządzaniu stresem?
  3. Jak bez wyrzeczeń zmienić codzienną rutynę, by przestać się stresować?
  4. Co zrobić, gdy inne osoby powodują u Ciebie stres?
  5. Jak opanować atak paniki spowodowany stresem?
  6. Jak tworzyć właściwe środowisko pracy, które minimalizuje stres?
  7. Jak ustalić priorytety i zarządzać czasem, by unikać niepotrzebnego stresu?
  8. Jak kształtować pozytywne myślenie i zastępować destrukcyjne nawyki myślowe?

O mnie

Z biznesu uczyniłam nie tylko swoją pasję, ale przede wszystkim obszar głębokiej ekspertyzy, aby wraz z moim zespołem ekspertów poprowadzić innych przedsiębiorców drogą na skróty do sukcesu finansowego.

Nie wszystko w karierze przychodzi łatwo. Nawet z prestiżowym wykształceniem akademickim, droga przedsiębiorcy bywa kręta. Wiem o tym doskonale. Wszystkie doświadczenia – zarówno sukcesy, jak i błędy – stały się dla mnie lekcjami, które pozwoliły mi kształtować dzisiejszą wizję prowadzenia firmy – wizję opartą na realiach rynku, a nie tylko na teoretycznych schematach. Po latach nieustannego rozwoju, innowacji i stawiania czoła wyzwaniom, doszłam do poziomu, na którym sukces nie jest już przypadkiem, ale konsekwencją doświadczenia i wiedzy.

Dziś, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, moje firmy są stabilne i przynoszą rocznie siedmiocyfrowe przychody, więc naturalnym kolejnym krokiem w rozwoju osobistym jest dla mnie dzielenie się zdobytą przez lata wiedzą – tak, aby inni przedsiębiorcy nie musieli popełniać błędów na własnej drodze do sukcesu.

Wspierając się specjalistami, którzy podzielają moją wizję i pasję, założyłam tę platformę, stanowiącą nową jakość w świecie biznesu, dostarczającą Klientom nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim wartość. To miejsce, gdzie pasja i wizja spotykają się z praktyką.

Opinie

Współpraca z Anetą to czysta przyjemność. Jej energia i entuzjazm są zaraźliwe, a umiejętność przekazywania wiedzy – bezcenna. Dzięki jej wskazówkom, moja firma stała się bardziej konkurencyjna i rozpoznawalna na rynku. To była moja najlepsza inwestycja!

– Kosmetolog –

Wioletta Kotan

Aneta to profesjonalistka w każdym calu. Szczególnie doceniam praktyczne aspekty szkolenia z zakresu sprzedaży, które przyniosły szybkie i mierzalne efekty. Jestem niezmiernie zadowolona z postępów, które udało mi się osiągnąć dzięki jej pomocy.

– Agentka nieruchomości –

Marzena Biela

Aneta jest nie tylko znakomitą trenerką, ale także osobą, która potrafi zmotywować i zainspirować. Jej szkolenie było dla mnie przełomem. Dzięki niemu znacznie poprawiłam swoje zasięgi. Polecam Anetę każdemu, kto chce osiągnąć sukces w biznesie.

– Projektantka wnętrz –

Joanna Zielińska