Konsultacje - Aneta Mildiani
Serpentyny w tle
Background

ZOSTAŃ GWIAZDĄ BIZNESU!

Mentoring, biznes,
e-commerce

Skorzystaj z rat lub dofinansowania

dowiedz się więcej

W świecie biznesu, gdzie jedyną stałą jest zmiana prowadzę przedsiębiorców i freelancerów krok po kroku. W mojej pracy nie ma miejsca na nudę – każda firma jest dla mnie jak nieodkryty ląd pełen możliwości. Moim zadaniem, a wręcz moją ambicją, jest zrobienie z Ciebie gwiazdy biznesu.

Moje programy mentoringowe, wzbogacone o rozwój osobisty w biznesie i szkolenia z zakładania firmy i jej prowadzenia, to nie tylko nowoczesna wiedza, ale i praktyczne narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła.

Bazuję na moim wieloletnim doświadczeniu w biznesie zdobytym w kilku zupełnie różnych branżach i wiedzy akademickiej.  Takie połączenie gwarantuje skuteczność mojej pracy.

Korzystając z najnowocześniejszych programów mentoringowych oraz szerokiej wiedzy, pomagam w identyfikacji i osiąganiu kluczowych celów biznesowych. Moje audyty oferują dogłębne spojrzenie na Twoje biznesowe działania, identyfikując potencjalne zagrożenia i możliwości poprawy.

Co więcej, nieustannie podnoszę poprzeczkę, inwestując w szkolenia i rozwój, by móc nie tylko dotrzymać kroku nowym technologiom, ale wyprzedzić przyszłość.

Mam też na pokładzie ekipę świetnych ekspertów – coachy, marketingowców, prawników, którzy są jak Twoja biznesowa drużyna marzeń – zawsze gotowi, by działać.

Podejmując ze mną współpracę, zyskujesz partnerkę biznesową, która jest z Tobą na każdym etapie – razem możemy zmierzyć się z każdą biznesową zagadką. Nie pozwól, aby wyzwania zamieniły się w przeszkody – bądź krok przed innymi i zainwestuj w rozwiązania, które zapewnią Ci wygraną.

Jakiej pomocy
potrzebujesz?

Finansowanie
konsultacji

Korzystając z konsultacji,
możesz skorzystać z różnych form finansowania.

płatności ratalne
minimum formalności

finansowanie zewnętrzne
programy dofinansowań

Odbierz bezpłatny e-book!

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami.
na początek odbierz bezpłatny e-book!